Kariera

Firma Call For Business poszukuje pracowników chcących razem z nami rozwijać siebie i dążyć do zrealizowania misji naszego przedsiębiorstwa.

Naszych pracowników traktujemy jak partnerów w biznesie, dlatego elementem ważniejszym niż doświadczenie jest zaangażowanie i chęć do pracy.

Aby móc dołączyć do Naszego zespołu należy wysłać CV na adres rekrutacja@call4b.pl lub wypełnić poniższy formularz.

Dołącz do nas:

  • Specjalista ds. Obsługi klienta

Dla Call For Business najważniejszy jest sposób osiągnięcia sukcesu, a nie jego wymiar liczbowy.

Od kilku lat dbamy o pozytywny wizerunek naszych kontrahentów!

Oferujemy:

Dbamy o Ciebie nie tylko kiedy z nami współpracujesz, ale również kiedy decydujesz się na zmianę kariery zawodowej.

Stosujemy outplacement. Pomagamy Ci stworzyć CV i list motywacyjny, a przy wykorzystaniu naszych kontaktów biznesowych pomagamy również w znalezieniu wymarzonej pracy.

  • elastyczny grafik zależny od Ciebie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • praca w miłej atmosferze
  • jasno określone, przejrzyste warunki współpracy
  • gwarancję traktowania z szacunkiem

Główne obowiązki:

NIE REALIZUJEMY PROJEKTÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH ORAZ INNYCH KAMPANII MASOWYCH

Kandydaci będą realizować kampanie typu:

  • obsługa infolinii
  • kampanie informacyjne
  • umawianie spotkań

Wymagania:

Potrzebujemy tylko Twojego zaangażowania!

Wyślij Twoje CV.

Do zobaczenia!

Prosimy również o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr133,poz 883).”

  • Team Leader

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko

  • Konsultant anglojęzyczny

img-kariera

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

CV (wymagane)

Treść wiadomości